Hakkımızda

Sonar Araştırma, 1988 yılında Hakan Bayrakçı tarafından kurulmuştur. Sonar, 2003 yılında kabul edilen, Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği Onur Sözleşmesi’ni imzalayan ilk şirketlerdendir. Sonar, kuruluşundan günümüze dek, gerek özel sektörden ve gerekse kamu sektöründen birçok kurum için, her türlü sosyal, politik ve ekonomik konularda çok kapsamlı kalitatif ve kantitatif araştırmalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca, çeşitli ülkelerin büyükelçiliklerine profesyonel olarak araştırmalar da yapan Sonar şirketi adına Hakan Bayrakçı, kamu ve özel sektör kuruluşları için çeşitli araştırmalar gerçekleştirmiştir. Sonar’ın kamuoyu ile paylaştığı araştırma sonuçları, 33 yıldır birçok yerli ve yabancı basın-yayın kuruluşunda yer almakta ve takip edilmektedir.

NEDEN SONAR?

Çünkü hedef kitlenizin eğilim ve tercihlerini bilmek, karar aşamasında pek çok fikir arasından sizin için en doğrusunu belirlemenizi sağlar. Ve Sonar hedef kitlenizin nabzını en doğru şekilde tutar.

Çünkü hedef kitlenizin tercihlerini ve eğilimlerini belirlerken, en doğru sonuçları verecek örnek kitleyi saptamak önemlidir. Ve Sonar örnek kitleyi en doğru şekilde belirler.

Çünkü ihtiyaç duyulan bilgi, değerli ve özgündür. Ve Sonar bu bilginin elde edilmesi için özgün çalışma yöntemini duyarlılıkla belirler ve uygular.

Çünkü ilerleyen zaman içerisinde değişen koşullar, yöntemsel yenilenmeleri gerektirir. Ve Sonar kendisini devamlı yenileyerek zamana uyum sağlar.

Çünkü ihtiyacınız olan bilgilerin size, en açık ve net verilerle ulaşması gerekir.Ve Sonar ” kademeli bakışa ” sahip raporları ile ihtiyacınız olan her bilgiyi size ulaştırır.

Çünkü el işçiliği titizliğinde çalışmalarını gerçekleştirerek, ihtiyacınız olan özel bilgiyi, geliştirdiği özgün yöntemler ile elde eder. Ve Sonar daima size ulaştırdığı bilgilerin, tespitlerin ve öngörülerin arkasında durmayı bilir.

KAMUOYU ARAŞTIRMALARI

YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMALARI

PAZAR ARAŞTIRMALARI

Add Your Comment